Testovací studie prachu v Kolumbii

Provedli jsme demonstraci schopnosti Dust Stop® efektivně řídit emise prachu částic. Tato zkouška se konala na pozemku COQUECOL Free Zone v obci Buenaventura, Valle Del Cauca, Kolumbie. Cílem bylo změřit rozdíl v objemu hromádek uhlí s aplikací Dust Stop® a bez ní.

Vynikající výkon Dust Stop® v Columbii

Provedli jsme demonstraci schopnosti Dust Stop® efektivně řídit emise prachu částic. Tato zkouška se konala na pozemku COQUECOL Free Zone v obci Buenaventura, Valle Del Cauca, Kolumbie.

Naším cílem bylo změřit rozdíl v objemu hromádek uhlí s aplikací Dust Stop® a bez ní. Uspořádali jsme 5 vzorků do kójí o objemu 1,4 m3, které byly otevřené v horní a přední části. Uhlí bylo poté umístěno do každé krychle v přibližném sklonu 45%, což účinně naplnilo polovinu objemu krychle. Tři vzorky byly postříkány Dust Stop® při různých poměrech ředění ve vodě, aby se ukázala účinnost Dust Stop® při řízení emisí prachu.

Cypher Environmental je světový lídr, který poskytuje řešení šetrná k životnímu prostředí. Naším cílem je vyrábět a distribuovat výrobky, které nejsou škodlivé pro životní prostředí v oblastech, ve kterých jsou používány. Dust Stop® společnosti Cypher Environmental je řešení šetrné k životnímu prostředí pro potlačování prachu a kontrolu prachu. Dust Stop® se primárně používá k zajištění ochrany proti prachu na silnicích a nezpevněných površích, ale má také velmi dobré výsledky v boji proti erozi a stabilizaci půdy.

Povrchové doly a dopravní silnice po celém světě těží ze snadné aplikace a dlouhotrvajících účinků Dust Stop®. Výrobky se dodávají v kapalné i práškové formě a byly vyvinuty tak, aby byly dobře smíchatelné s vodou a snadno aplikovatelné. Díky těmto dvěma přednostem je produkt vysoce univerzální a použitelný v různých prostředích a nasazení.

Pro další informace nás prosím kontaktujte.