Od konzultace až po zaškolení

Přestože společnost VIVO constult sídlí v srdci Evropy, její produkty naleznete po celém světě. Každá oblast je něčím specifická, proto s každým klientem podrobně probereme jeho potřeby, navrhneme řešení na míru a zajistíme realizaci na kterékoliv straně zeměkoule.
Konzultace a vývoj

Máme bohaté zkušenosti v odprášení různých materiálů a dopravní přepravě sypkých hmot. Pokud se však setkáváme s novou oblastí, předchází samotnému návrhu vývoj a testování různých podmínek, abychom výsledné řešení připravili na míru reálným požadavkům.

Projektová dokumentace

V rámci našich služeb vám zajistíme strojní, stavební a elektro projektovou dokumentaci. Dále připravujeme nezbytnou dokumentaci pro měření a regulaci (MaR). Vždy individuálně zohledňujeme požadavky a normy dané země, proto náš výsledek splňuje nejen potřeby a požadavky klienta, ale také veškeré technické a bezpečnostní nároky.

Odbornost a školení

Abyste mohli naše výrobky využívat na 100 %, je samozřejmostí odborné zaškolení obsluhy a servisních techniků. Nabízíme jak dílčí práce, tak řešení na klíč.

Služba pro celý svět

Ve VIVO consult vytváříme řešení, která pomáhají našim klientům zlepšovat pracovní podmínky, snižovat výdaje a efektivněji pracovat. Zároveň však mají všechny naše projekty přidanou hodnotu, na které si velmi zakládáme – péče o planetu Zemi.

Námi navržené projekty jsou vždy ekologické. Používané látky jsou biologicky odbouratelné (postřiky) či recyklovatelné (protiprašné stěny), proto nezatěžují přírodu a naopak zlepšují životní prostředí, které nás obklopuje.

Zajímá vás více? Neváhejte se na nás obrátit.