Žijte zdravě, žijte lépe s VIVO consult

Člověk v posledních letech přírodě spíše bere, než dává. To se začíná promítat na životním prostředí, na které jsou vázané všechny formy života. Společnost VIVO consult s.r.o. vznikla v roce 2012, aby se aktivně podílela na zlepšení podmínek našeho bytí.

Zdravý život se neobejde bez čistého vzduchu, proto jsme se zaměřili na snížení prašnosti v provozech, jejichž objemy nečistot mohou mít často nevratné následky.

Hodnoty, na kterých si zakládáme

Komplexnost
Zajišťujeme vše pro odprášení provozů a zlepšení kvality vzduchu. Rádi se podílíme na spolupráci pro hledání optimálního řešení odprášení.

Fullservis od A do Z
Od konzultace, přes nabídku, projekt, vývoj a testování i zkušebních zařízení, až po realizaci, servis a inovaci.

Ochrana životního prostředí a aplikovaná ekologie
Neustále hledáme nové metody pro ochranu ovzduší. Víme, že naše práce má smysl a je krokem pro lepší budoucnost.

Flexibilita a partnerství
Nenabízíme sériovou výrobu a strohé jednání, ale vyřešení problematiky na míru a osobní přístup.

Doživotní servis
Vidíme smysl v trvalých věcech, které mají přínos pro další generace. Zajišťujeme náhradní díly po celou dobu životnosti i odborné proškolení.

Pomůžeme vám při boji s prachem

Společnost VIVO consult s.r.o. zajišťuje individuální dodávky, ale i komplexní řešení na klíč v oblasti potlačování prašnosti. Mezi tyto výrobky patří například aplikace suché mlhy Dry Fog™, protiprašné stěny (Dust Tamer TM), stabilizace a odprášení nezpevněných cest, protierozní nástřiky, redukce zápachu a dezodorizace, odstranění vodních řas, čištění odpadních vod, dekontaminace ropných produktů a široký výběr dalších technologických systémů v dopravě a manipulaci se sypkými hmotami.

Služby

Máme prostor na výzkum a vývoj

Nepatříme v této oblasti mezi světové lídry, a to nám dává svobodu a možnost flexibilního přístupu. Tuto velmi cennou výhodu využíváme při řešení zajímavých problémů, které velké firmy nejsou ochotny realizovat.

Zakládáme si na odborných znalostech, dovednostech a bohaté praxi, což nás ale nezastavuje v rozvoji. Stále jsme na cestě za dalším poznáním a ještě lepšími výsledky. Proto se s našimi klienty neváháme pustit i do spolupráce na vývoji, u kterého není předem jistý výsledek.

Jsme tu pro vás

Naše výrobky a služby chrání životní prostředí nejen v České republice, ale po celém světě. Neváhejte se nás nezávazně na cokoliv zeptat, rádi vám poradíme a v případě zájmu se společně pustíme do realizace.