Potlačení prachu pro vesnici Dunnottar

Vesnice Dunnottar: Doporučující dopis starosty
Vážený pane Burns: Vesnice Dunnottar je komunita na břehu jezera Winnipeg. Snažíme se být informováni o produktech, které používáme v naší komunitě, protože budou mít vliv na zdravotní stav jezera Winnipeg. Prostředky pro potlačení prašnosti na cestách byly velkým problémem, protože jsou toxické (článek 64 CEPA). Dozvěděli jsme se o produktu Cypher Environmental a jeho produktu Dust Stop.

Vesnice Dunnottar: Dopis doporučení od starosty

Vážený pane Burns:

Vesnice Dunnottar je obec na břehu jezera Winnipeg. Snažíme se být informováni o produktech, které používáme v naší komunitě, protože budou mít vliv na zdravotní stav jezera Winnipeg.

Prostředky pro potlačení prašnosti na cestách byly velkým problémem, protože jsou toxické (článek 64 CEPA). Dozvěděli jsme se o produktu Cypher Environmental a jeho produktu Dust Stop. Dust Stop obsahuje 100% organických materiálů, které jsou zcela biologicky rozložitelné, netoxické a neškodné. Letos v létě naše obec aplikovala na naše silnice produkt Dust Stop s velmi uspokojivými výsledky. I přes extrémně vlhké léto jsme byli s výkonem tohoto produktu spokojeni. Určitě plánujeme použít Dust Stop znovu příští sezónu.

Nedávno jsem se zúčastnil kongresu a veletrhu Asociace měst Manitoba. Stánek Cypher Environmental se zdál být jedním z nejoblíbenějších stánků, což naznačuje, že i ostatní obce si uvědomují, že si musíme dávat větší pozor na výrobky, které používáme, a jejich environmentální důsledky.

S pozdravem,
Richard Gamble
Starosta