Mlžící trysky ochrání adaptér ReNo®

Na trh byl uveden jedinečný adaptér ReNo na zasouvací trysky, což je nejnovější přírůstek v oblasti výroby v DSI.

Tato nová patentovaná technologie byla navržena tak, aby řešila velmi prašné provozy, které přinášejí problémy s hromaděním/nalepováním prachu na mlžící trysky (Fogger), které obsluha a technici údržby musí řešit během provozu odstávkou a údržbou systému k obnovení správné funkce.  

Fogger – mlžící trysky v ochranném pouzdře

Mlžící tryska (Fogger) funguje zcela automaticky ve dvou jednoduchých krocích. Když se systém zapne, tryska se automaticky vysune směrem dopředu mimo ochranné pouzdro. Naopak, když se zamlžovací systém vypne, začne se tryska automaticky zatahovat zpět do ochranného pouzdra.

Nečistoty se setřou z povrchu trysky pohybem přes příčné pružné štěrbiny a tryska se uloží v pouzdře a je tak chráněna i před mechanickým poškozením.

reno akumulátor

V čem je adaptér ReNo® výjimečný?

„Při navrhování adaptéru na trysky bylo naším cílem poskytnout klientům, kteří pracují v nejnáročnějších prostředích, další ochranu jejich zařízení.“, říká viceprezidentka Aura Posnerová. „Společnost DSI si uvědomuje potřeby provozů s cílem provozování zařízení s co nejnižšími náklady na údržbu. Snažíme se proto poskytnout technicky vynikající produkt, který je ekonomicky dostupný a spolehlivý. S adaptérem ReNo® je možné dosáhnout splnění standardů emisí prachu s minimálním časem a náklady na údržbu systému.  Adaptér ReNo® pracuje efektivně s materiály, které mají tendenci se usazovat a vytvrzovat na zařízeních jako např. uhlí, popílek, slinek, bauxitu apod.

Potřebujete zjistit více?

Další informace získáte na telefonním čísle +420 602 443 914, nebo e-mailem na adrese info@vivoconsult.com. Informace jsou také k dispozici na našich webových stránkách.

Chci poslat dotaz