Rozmrazovač VIROTHAW

Toho, že silnice umí být v zimě opravdu nebezpečné a zrádné, si je vědom každý z nás. Taková námraza nebo led zvládne během vteřiny z každého vozidla udělat neovladatelný stroj a nehoda je na světě. Proto společnost Cypher Environmental vyvinula bezpečnější rozmrazovač VIROTHAW, který je šetrný k životnímu prostředí.

Co je rozmrazovač VIROTHAW a kde se používá

Rozmrazovač VIROTHAW je derivát soli bez chloridů, biologicky rozložitelný, nežíravý, netoxický, který je tvořen karboxylovou kyselinou na základě iontové soustavy kationtů a aniontů. Funguje na principu snížení bodu mrznutí vody a tím vytváří ochranu před námrazou, ledem a sněhem. To znamená, že voda zůstane v tekutém nebo polotekutém stavu.

Rozmrazovač VIROTHAW ve formě granulí

K dispozici je ve formě granulí, které se používají jako rozmrazovač nebo jako ochrana před tvorbou ledu na jakýchkoliv vozovkách, odbavovacích plochách, letištních drahách a podobně. Rozmrazovač VIROTHAW se používá především v zimních měsících, kdy na těchto plochách zvyšuje bezpečnost.

Chci poptat 

Ochrana před námrazou

Použití je velmi snadné, stejné jako u ostatních běžně používaných rozmrazovačů. Díky své pevné formě projde skrze sníh a led a změní se v roztok, který se šíří pod ledem a sněhem, podemílá ho a narušuje přilnutí k povrchu. Poté, co je uvolněn, jednoduše se mechanicky odstraní.

Výhodná je také jeho aplikace jako prevence, kdy působí jako ochrana před námrazou a zabraňuje vazbě sněhu a vody na povrch.

Naše další produkty

2 druhy použití:

  • V pevném stavu

Rozmrazovač se aplikuje samostatně pomocí rozmetadla nebo smíchaný s pískem.

  • V tekutém stavu

Rozmrazovač je ve vodě snadno rozpustný a míchá se v poměru 50 na 50.

Více informací o VIROTHAWu 

Máte dotazy?

Neváhejte nás kontaktovat, jsme tu pro vás.