UltraZyme® odstraňuje řasy a mechy ve veřejné fontáně hlavního města Turecka

Úprava vody a úspěch v Turecké Ankaře je jen jedním z dalších příkladů toho, jak UltraZyme® ukazuje cestu v sanaci odpadů a odpadních vod. To dokládá tato krásná instalace fontán v Turecku. Voda ve fontáně, vlivem účinku silného slunečního záření, infikovala celé dno řasami a po stranách bazénu špinavým mechem. Rovněž v důsledku této znečištěné vody vznikal velmi odporný zápach, který občané považovali za vysoce nežádoucí. Úprava vody byla provedena smícháním UltraZyme® se znečištěnou vodou. Pracovníci tohoto veřejného zařízení střediska Etimesgut v Ankaře upravovali vodu po dobu 7 dní a výsledky bezprostředně po tomto období byly ve všech ohledech velmi zřejmé a úspěšné.

Sanace vody úspěch v Turecku

Úprava vody a úspěch v Turecké Ankaře je jen jedním z dalších příkladů toho, jak UltraZyme® ukazuje cestu v sanaci odpadů a odpadních vod. To dokládá tato krásná instalace fontán v Turecku.

Voda ve fontáně, vlivem účinku silného slunečního záření, infikovala celé dno řasami a po stranách bazénu špinavým mechem. Rovněž v důsledku této znečištěné vody vznikal velmi odporný zápach, který občané považovali za vysoce nežádoucí. Úprava vody byla provedena smícháním UltraZyme® se znečištěnou vodou. Pracovníci tohoto veřejného zařízení střediska

Etimesgut v Ankaře upravovali vodu po dobu 7 dní a výsledky bezprostředně po tomto období byly ve všech ohledech velmi zřejmé a úspěšné. Nyní je voda ve fontáně a bazénu opět čistá a bez zápachu, navštěvovaná hojným počtem turistů a obyvatel Ankary.